Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-радник Путіна розповів про три спроби Росії анексувати Крим

За його словами, перша спроба припадає на час Помаранчевої революції.

Колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що президент Росії кілька разів збирався провести анексію Криму і захоплення України.

"Перша спроба (захоплення Криму - ред.) припадає на час Помаранчевої революції наприкінці 2004-початку 2005 років. Невисокий рівень підготовки цієї операції змусив Кремль відкласти її", - заявив він в інтерв'ю "Апострофу".

За словами Ілларіонова, цей план хотіли здійснити в 2010 році, під час президентських виборів в Україні — в тому випадку, якщо Юлія Тимошенко набрала б більше голосів виборців, ніж Віктор Янукович. "Тоді можна було б використовувати легенду про захоплення влади в Києві "жидобандерівцями" і "фашистами" для того, щоб "захистити" від них кримчан", - вважає економіст РФ.

За словами Ілларіонова, після перемоги на виборах Януковича, план анексії  довелося відкласти, а наступна спроба була запланована на президентські вибори 2015 року.

"У тому випадку, якщо Янукович не набрав більше половини голосів, а в Києві почався б новий Майдан. Однак Майдан почався раніше, коли його не дуже чекали ані в Києві, ані в Москві. Тому Путіну довелося переглядати свої плани та проводити анексію в 2014 році", - додав він.

Нагадаємо, що за словами екс-радника глави РФ і російського економіста Андрія Ілларіонова, Україні слід займатися захистом країни, а не розгадуванням планів президента РФ Володимира Путіна, адже тільки він приймає рішення про війну проти України і вплинути на нього ніхто не може.

Залиште свій коментар

Вибір редакції