У Зеленського назвали імена ще кількох експертів своєї команди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожен з них курує окремі галузі.

Команда кандидата у президенти України Володимира Зеленського назвала імена ще кількох експертів, які займаються у штабі конкретними галузями.

Відповідний список для подання запитів було направлено ЗМІ, передає "Інтерфакс".

Серед найбільш відомих з них – колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер, який займатиметься питаннями інфраструктури та транспорту, а також екс-заступник Національної телерадіокомпанії України Олександр Харебін, який курує інформаційну та мовну політику.

Окрім цього, експертом у галузі оподаткування, публічних фінансів та банківського права названо керівника практики банківського та фінансового права юркомпанії Jurimex Данила Гетьманцева, а експертом у галузі екології – голову ГО "Всеукраїнська організація "Зелений фонд" Олега Бондаренка.

Також серед нових імен є завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університета Олександр Мережко, який курує питання електронного урядування та народовладдя, а також екс-кандидат на посаду міського голови Хмельницького та засновник Школи мерів Руслан Рохов, який займається регіональним розвитком.

Також у списку вказані вже відомі радники Зеленського – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус та екс-заступник міністра юстиції Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, у команді Зеленського запевнили, що кандидат представить свою команду, а також план дій на перші 100 днів президентства, до другого туру виборів.

ВідеоСтадіон для двох: як Зеленський та Порошенко планують отримати нових прихильників до другого туру

Двоє фіналістів президентських виборів почали публічне змагання ще до оголошення офіційних результатів. Країна весь тиждень спостерігала за тим, що іронічно назвали "батлом пробірок". Весь цей шум навколо стадіонів і аналізів трохи посунув у тінь речі важливіші.  

Стадіон для двох: як Зеленський та Порошенко планують отримати нових прихильників до другого туру

Залиште свій коментар

Вибір редакції