Ексголова адміністрації президента Порошенка очолив харківський осередок партії Медведчука

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Райнін став головою обласної організації "Опозиційної платформи – За життя".

Колишній очільник Адміністрації президента часів Петра Порошенка Ігор Райнін став головою харківського осередку партії "Опозиційна платформа – За життя".

Про це повідомляє місцеве видання Kharkiv Today.

Зазначається, що на представлення Райніна до Харкова приїхав співголова фракції ОПЗЖ у парламенті Юрій Бойко. Він зазначив, що Райнін завжди був разом із їхньою партією, однак про це "не можна було говорити".

"Мого друга, вже можу його так назвати Райніна Ігоря Львовича. Чому вже можу так сказати, тому що свого часу, коли він був при владі і займав позицію глави Адміністрації, це ми його вмовляли там залишитися. Він кілька разів поривався звідти піти, звільнитися, а ми його вмовляли там залишитися. Я зараз можу це сказати, а раніше цієї не було можливості, тому що єдиний в тій групі галичан, яка відстоювала інтереси Сходу України", - заявив Бойко.

Після цього відбулося голосування, на якому Райніна одноголосно обрали головою харківського осередку партії.

"Хочу сказати, що у нас попереду виборчий рік, вибори до місцевих рад. Це, напевно, найскладніша кампанія, тому що багатошарова, вона вимагає спільних чітких дій. Йти до людей, розмовляти з людьми, нам потрібно відновлювати промисловість, нам потрібно не дати можливість образити людей під час земельної реформи, так званої великої приватизації. До неї багато питань і ще низка моментів, пов'язаних у тому числі з транзитом газу і маса інших питань. Тут потрібно застосувати зусилля, відкинути ті чи інші амбіції і, ті чи інші, якісь інші моменти, об'єднуватися, йти, перемагати в місцеві ради, для того, щоб бути корисними, потрібними для звичайної людини, для пересічного українця", - наголосив ексглава Адміністрації президента.

Нагадаємо, Райнін став очільником Адміністрації президента у серпні 2016 року. Туди він перейшов із Харківської ОДА, яку очолював у 2015-2016 роках. Також у цей період він був головою харківського осередку партії Порошенка БПП.

Відео Новим очільником адміністрації Президента став голова Харківської ОДА Ігор Райнін

Залиште свій коментар

Вибір редакції