Ексголовного військового прокурора Матіоса звільнили зі служби в запас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наказ підписав чинний міністр оборони Загороднюк.

Ексголовного військового прокурора Анатолія Матіоса звільнено з військової служби. Його відправлено в запас у зв’язку з проведенням організаційних заходів.

Про це Матіос написав у своєму Facebook, опублікувавши відповідний документ.

"Отримав ось такий наказ міністра, із таким милим формулюванням "у звʼязку із проведенням організаційних заходів", - йдеться в його повідомленні.

Водночас, як свідчить, оприлюднений документ, міністр оборони Андрій Загороднюк підписав наказ про звільнення Анатолія Матіоса з правом носіння військової форми.

ПОЧУЮТЬ ПРО ПЕРСТЕНЬ ШЛОМО! Я вже писав 2 вересня - "у царя Соломона ( на івриті Шломо) був перстень із надписом -- І...

Опубликовано Анатолій Матіосом Вторник, 22 октября 2019 г.

Нагадаємо, 2 вересня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення Матіоса з посади головного військового прокурора.  Його було виключено зі списків особового складу Генеральної прокуратури та направлено у розпорядження Міністерства оборони для вирішення питання щодо подальшого проходження військової служби. На його місце був призначений колишній нардеп Віктор Чумак. 

Відео Звільнення Матіоса: команда президента планує ліквідувати військову прокуратуру

Новопризначений генпрокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади Анатолія Матіоса. Його направили у розпорядження Міноборони для вирішення питання подальшого проходження військової служби. У команді президента Володимира Зеленського вже кілька тижнів говорять про ліквідацію військової прокуратури і про реформування відомства загалом.

Звільнення Матіоса: команда президента планує ліквідувати військову прокуратуру

Залиште свій коментар

Вибір редакції