Екскандидатка від "Слуги народу" заявила про незаконне виключення з партії та погрози

Дата публікації
Перегляди
6195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екскандидатка від "Слуги народу" заявила про незаконне виключення з партії та погрози

Фото: Facebook / Elena Korobkova

Вона стверджує, що не писала заяву про вихід з партії. Водночас в партії говорять, що вона попросилася "за власним бажанням" і їй пішли на зустріч.

Колишня кандидатка в народні депутати від "Слуги народу" та виконавчий директор Незалежної асоціації банків Олена Коробкова стверджує, що її незаконно виключили зі списку партії.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

"Зі ЗМІ Ви дізнались, що я написала нечебто написала заяву про виключення мене зі списку кандидатів у народні депутати ПП "Слуга народу". Так ось – я жодних заяв не писала. Написати заяву минулою датою я також не можу, а вчора на з'їзді голосували списком, відповідно і рішення з'їзду є незаконним", - йдеться у повідомленні Коробкової.

Також вона повідомила про погрози на свою адресу. "Почались погрози мені, родинні та моєму життю. Навіть в такому формулюванні: або її приберуть зі списка, або я приберу її фізично!", –  стверджує жінка.

Крім того, Коробкова каже, що підтримує президента Володимира Зеленського, його програму та спроби змінити країну. Втім не підтримує "олігархів і корупційні гри, в які намагаються грати деякі члени команди президента".

Шановні друзі, колеги! Зі ЗМІ Ви дізнались, що я написала нечебто написала заяву про виключення мені зі списку...

Опубліковано Elena Korobkova Понеділок, 8 липня 2019 р.

Водночас як зазначили у прес-службі партії "Слуга народу", рішення щодо виключення Олени Коробкової з виборчого списку ухвалювалося у зв’язку з численними негативними відгуками громадян та ЗМІ про її кандидатуру.

"Вона звернулася до партії з проханням в інформаційних повідомленнях за результатами з’їзду вжити формулювання  "за власним бажанням", і їй пішли назустріч. Це формулювання не відображене в юридичних документах за результатами з’їзду. Заяви пані Коробкової щодо начебто маніпуляцій з її відкликанням з партійного списку є безпідставними. Також наголошуємо, що партії невідомо про погрози їй та її родині", - йдеться у коментарі прес-служби.

Нагадаємо, 7 липня на з'їзді партії "Слуга Народу" з виборчого списку в загальнодержавному окрузі виключили сімох осіб. За словами пресслужби політсили, двоє звернулися до голови партії із заявою про виключення за власним бажанням - серед них і Олена Коробкова.

Партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів на мажоритарних округах

Партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів на мажоритарних округах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Результати виборів до Ради
Дата публікації
Перегляди
6195
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація