Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексміністерка Бабак звинуватила клани і підставні громадські організації у розгойдуванні ситуації

За звільнення Альони Бабак з посади містерки розвитку громад та територій України проголосували 266 нардепів.

Колишня міністерка розвитку громад та територій України Альона Бабак заявила, що її звільнення пов’язане з боротьбою з корупцією у будівельній сфері.

Про це вона сказала на засідання парламенту 4 лютого.

"Я попросила це слово для того, щоби сказати тим людям, яких б я назвала сьогодні злопихателями в будівельній сфері, які опутали її як спрути і будуть радіти на моїх кістках за моє звільнення. Не вийде. Оскільки, правоохоронними органами вже розпочато боротьбу з корупцією у будівельній і архітектурній сфері. І зворотного шляху немає", - наголосила Бабак.

За її словами, правоохоронні ограни, які напряму підпорядковані Офісу президента, вже розпочали систему боротьбу з тими, хто через "різні клани намагаються розгойдати ситуацію і спекулюють на цьому".

Бабак заявила, що сьогодні склалася така ситуація, що через підставні громадські організації намагаються звільняти людей в ДАБІ.

Вона назвала ці громадські організації кишеньковими і попередила нардепів і міністрів, що за ними стежать.

"За усіма вами сьогодні стежать", - наголосила Альона Бабак.

Також вона подякувала президенту та прем’єру за професійну і ефективну співпрацю.

4 лютого Верховна Рада України проголосувала за звільнення з посади міністерки розвитку громад і територій Альони Бабак. За відповідне рішення висловилися 266 депутатів. 

Відео Міністерка Альона Бабак: нова система постачання гарячої води та електронний кабінет забудовника

У нас в гостях Альона Бабак - міністерка розвитку громад та територій України. Як Міністерство планує боротися з недобросовісними забудовниками? Як працює електронний кабінет забудовника? Які нові правила надання послуги з постачання гарячої води? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в нашій розмові.

Міністерка Альона Бабак: нова система постачання гарячої води та електронний кабінет забудовника

Залиште свій коментар

Вибір редакції