Ексміністр економіки Милованов заявив, що вже є радником Єрмака

Ексміністр економіки Милованов заявив, що вже є радником Єрмака

Фото: Право на владу

Милованов вже деякий час є позаштатним радником (без зарплати) очільника ОП.

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов вже деякий час є позаштатним радником керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. 

"Насправді, я вже деякий час є позаштатним радником (без зарплати) Андрія Єрмака. І що це означає? Ви всі знаєте, які виклики стоять перед державою: COVID-19, фінансування бюджету, стосунки з міжнародними фінансовими організаціями. Сподіваюсь, що мої знання стануть корисними найвищому керівництву України", — написав Милованов. 

Водночас ексміністр написав, що лишається президентом Київської школи економіки і продовжує відповідати за стратегію розвитку школи та фандрейзинг.

Милованов зазначив, що у п'ятницю до нього зверталося видання "Українська правда" щодо підтвердження або коментаря стосовно його призначення радником Єрмака, однак Милованов відмовився давати коментар. На його думку, "було б некоректно давати новину одному ЗМІ, а не всім".

Нагадаємо, 12 листопада радник голови Офісу президента Андрія Єрмака, ексміністр фінансів Ігор Уманський подав у відставку. Про причини свого рішення він не повідомив, пообіцявши оприлюднити їх після ухвалення його заяви.

Голова комітету Верховної ради з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев назвав звинувачення Ігоря Уманського безпідставними й такими, що не знаходять підтверджень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Єрмак очолив Офіс президента
Наступна публікація