Екснардеп тимчасово очолив Держекоінспекцію й одразу назвав своє першочергове завдання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він має намір взяти участь в конкурсі на керівника відомства.

Колишній нардеп Єгор Фірсов тимчасово призначений виконуючем обов'язків голови Державної екологічної інспекції України. За його словами, кадрове питання в екоінспекції є "проблемою №1".

Про це Фірсов повідомив у своєму Facebook.

За словами Фірсова, пропозицію очолити державний орган йому зробив прем'єр Олексій Гончарук чотири місяці тому. Посадовець зауважив, що Держекоінспекція є одним із найбільш корумпованих органів, тому питання кадрів це його завдання номер один.

"В інспекції досі працюють люди злих геніїв української корупції, кадрове питання це проблема №1. Звичайно, для того, щоб розчистити ці завали і хоч якось налагодити роботу органу, доведеться витратити багато нервів і сил. Але я досить добре вивчив ситуацію, виробив план дій і не боюся труднощів. Попереду чимало роботи - розробка законопроєктів, перезавантаження інспекції на місцях, планові перевірки підприємств, робота з міжнародними організаціями", - написав Фірсов у пості.

Посадовець додав, що пізніше буде проведено конкурс на посаду голови цієї інспекції, і він братиме у ньому участь.

Друзья, важные новости. С сегодняшнего дня я официально являюсь исполняющим обязанности главы Государственной...

Опубликовано Егором Фирсовым Четверг, 21 ноября 2019 г.

Відомо, що 31-річний Єгор Фірсов здобув юридичну освіту. Він був народним депутатом восьмого скликання від "Блоку Петра Порошенка", а також працював у Комітеті Верховної Ради з питань євроінтеграції. Згодом він вийшов із фракціїї, а в березні 2016 року його позбавили мандату. У травні 2018 року лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко і лідер партії "Альтернатива" Єгор Фірсов оголосили про злиття своїх політичних сил. Крім того, у 2011-2012 роках Фірсов був помічником народної депутатки Ірини Геращенко.

Нагадаємо, під час засідання 20 листопада уряд ухвалив низку кадрових рішень. На низку посад були подовжені конкурси. Із повним переліком новопризначень можна ознайомитися за посиланням. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції