Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експеримент "Грошей". Хто із політиків готовий купити зустріч із Надією Савченко

Купити квиток на зустріч із народним депутатом Надією Савченко погодились 20 політиків.

Повернення Надії Савченко на рідну землю чекали усім світом. Але не пройшло і двох тижнів з дня її повернення до України, як Інтернет вибухає новиною - помічник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк запевняє, що невідомі, прикриваючись ім'ям Надії Савченко, "кидають" політиків на гроші.

Програма "Гроші" розкрила карти зухвалого експерименту і перевірила, чи згодні політики і чиновники заплатити за зустріч із Надією Савченко. Власник вигаданого квитка "зможе" привітатись із Надією та сфотографуватись.

Перший на черзі - помічник Арсена Авакова Зорян Шкіряк. Журналіст "Грошей" назвався помічником Савченко та запросив Шкіряка телефоном на зустріч із колишньою полонянкою, роз'яснюючи формат зустрічі:

"Можна буде зробити фотографії з нею. Не постановочні, а нормальні, в робочому процесі, як ви щось обговорюєте. Квиток коштує 500 гривень, такі наші умови", - повідомив журналіст.

"Це не проблема", - відповів Шкіряк. Отже він готовий купити білет на зустріч із Надією Савченко.

Наступний - нещодавно одружений нардеп Михайло Гаврилюк. Він із радістю приймає запрошення, проте почувши про вартість квитка угоду зриває.

Андрій Лозовий - другий номер у Радикальній Партії Олега Ляшка після запрошення дуже швидко приймає рішення.

"Мені дуже цікаво і я підходив до Наді, і ми маму підтримували. Мене 7-го не буде і Ляшка не буде", - каже він, додаючи, що можна запропонувати запрошення Мосійчуку.

Своєю чергою, Мосійчук погоджується купити квиток на зустріч.

Відео Хто з українських депутатів не проти долучитися до популярності Надії Савченко

Крім того, журналісти запропонували квиток навіть міністру палива та енергетики Ігорю Насалику, який також погоджується.

Серед охочих зустрітись із Савченко за 500 гривень були депутат від БПП Олексій Гончаренко, позафракційний депутат Володимир Парасюк і власник мережі ресторанів "Пузата Хата" депутат-мільйонер В'ячеслав Константиновський.

Загалом, купити зустріч із народним депутатом Надією Савченко погодились 20 політиків.

Сестра Надії Віра Савченко шокована результатами експерименту.

"Це огидно", - заявила Віра.

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину. Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики. Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції