Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт переконаний, що відставка Флінна допоможе продовжити санкції проти РФ

Такі зміни в близькому оточенні президента Трампа можуть поставити в один ряд загрозу з боку Росії із загрозою тероризму в списку пріоритетів Ради національної безпеки.

Виключення з ближчого кола президента Трампа такої потужної проросійської фігури як Майкл Флінн допоможе зберегти поточну політику санкційного тиску США на Росію.

Про розповів представник Американської ради з питань зовнішньої політики Стівен Бланк, - пише Укрінформ.

"Я не маю сумнівів, що це змусить Білий дім зберегти тиск на Росію, оскільки дуже малоймовірно, що той, хто прийде замість Флінна, буде настільки ж безрозсудним по відношенню до Росії, як і його попередник", - зауважив американський експерт.

Більше того, за його словами, такі зміни в близькому оточенні президента Трампа можуть поставити в один ряд (якщо не вище - ред) загрозу з боку Росії із загрозою тероризму в списку пріоритетів Ради національної безпеки.

Також з огляду на "потужний антиросійський тиск" з боку Конгресу США, нинішній адміністрації буде набагато важче устояти на шляху збереження санкцій.

"І якщо додати останнє викриття обману з боку росіян, які порушили договір про контроль над озброєннями, про що стало відомо сьогодні, цей факт лише підсилює всі наведені аргументи", - зауважив Стівен Бланк.

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела в Білому домі.

У своїй заяві на звільнення Флінн вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенси та інших про свої розмови з послом Росії".

"Я щиро вибачився перед главою держави і віце-президентом, вони прийняли мої вибачення", — йдеться в заяві. Тимчасово виконуючим обов'язки на цій посаді призначений відставний генерал Кіт Келлогг.

ВідеоМайкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Залиште свій коментар

Вибір редакції