Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт розповів, якою може бути політика Клінтон щодо України і РФ

Клінтон висловила свою чітку позицію, коли Росія вдерлася на територію України.

Гілларі Клінтон - наразі єдиний порятунок для України.

Таку позицію висловив колишній президент фонду Freedom House, екс-заступник Державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці, а тепер старший директор Інституту Маккейна Девід Крамер розповів в інтерв'ю ТСН.

"Вона, звісно, демократ. Але якщо російська агресія проти України триватиме, за умови її приходу до влади, ви побачите значущі зміни в американській міжнародній політиці в питанні надання Україні летальної зброї", - зауважив Крамер.

Він зазначив, що немає підстав думати, що Клінтон буде прихильною до Росії.

"Вона буде більш жорсткою там, де президент США Барак Обама вважав за потрібне не конфліктувати", - додав політик.

Він нагадав, що вона висловила свою чітку позицію, коли Росія вдерлася на територію України, де натякнула на схожість Путіна і Гітлера.

"М'якою до Путіна і Росії вона точно не буде. Але є дуже багато ознак того, що вона буде дуже сильним союзником і другом України", - резюмував Крамер.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 22 липня, були оприлюдені 20 тисяч вкрадених повідомлень з електронної пошти Демократичної партії США. У них викривалися протиправні дії демократів, направлені проти головного опонента Гілларі Клінтон усередині Демократичної партії - Берні Сандерса. Соратники Клінтон заявили, що її пошту зламали за замовленням Кремля задля допомоги Трампу.

ТСН.ua зібрав докупи усі відомі факти про цю історію, аби розібратися, що то були за документи, яку шкоду вони нанесли Демократичній партії та кому був вигідний цей скандал.

Фотогалерея Гучні промови і кульки від фаворитів. Як Клінтон робила історію на з'зді Демпартії (21 фото)

Відео Господар чи господиня у Білому домі: чим можуть закінчитись для України вибори президента в США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції