Експерт з мови тіла розповіла, хто з президентів домінував під час зустрічі Трампа і Путіна

За словами експерта, цікаве почитається уже з самого початку – рукостискання.

У людей складається враження, що і президент США Дональд Трамп, і лідер РФ Володими Путін дуже впевнені в собі, але мова їхнього тіла дуже відрізняється.

Про це розповіла експерт з мови тіла Мері Сівіело, передає BBC.

За словами експерта, цікаве почитається уже з самого початку – рукостискання. Сівіело зазначила, що Трамп придає цьому жесту багато уваги. Однак, під час рукостискання Трампа і Путіна не було виявлено ознак домінування будь-кого з них. Але одразу після цього Трамп іншою рукою взяв Путіна під лікоть, а це жест особи, що домінує.

"Якщо ви зустрічаєте когось, хто вас трохи лякає, або того, з ким ви почуваєтесь невпевнено, ви ніколи не виявите додаткову реакцію, або не торкнетеся руки знизу", - каже експерт.

Пізніше Трамп повторив цей жест знову, коли вони стояли поруч, а потім поплескав Путіна по спині, знову виявивши домінуючу позицію.

Фірмові ліщата Трампа і задумливий Путін. Фото першої зустрічі президентів

Сівіело звернула також увагу на те, у яких позах президенти сиділи у кріслах під час розмови. За її словами, Трамп почувався значно комфортніше ніж Путін.

Російський президент значно нижчий зростом за Трампа і виглядає меншим у кріслі, тож він намагався компенсувати це, широко розставивши руки на кріслі. Натомість, президент США нахилився вперед, поставивши лікті на коліна,  що також є жестом впевненої в собі особи.

Окрім того, на відміну від спокійних рухів Трампа, експерт зауважила, що Путін займав свої руки. Він крутив то один палець, то інший, виявляючи невпевненість і нервовість.

Ще однією відмінністю у мові тіла президентів США і Росії стало те, що, коли Трамп говорив, звертаючись до публіки, він не уникав зорового контакту, так само як і коли звертався до свого колеги. Своєю чергою, Путін взагалі не йшов на зоровий контакт, дивлячись вниз майже весь час, а також зиркаючи вгору.

"Це створює враження, що він скоріше не дуже хоче бути тут, можливо нервується, або вважає те, що відбувається марним і не може дочекатися, щоб піти звідти", - прокоментувала експерт.

Нагадаємо, 7 липня, у Німеччині на полях саміту G20 відбулася перша зустріч президента Росії Володимира Путіна та президента США Дональда Трампа. До цього, вони спілкувалися лише по телефону. Глави держав говорили про ситуацію в Сирії, щодо терористичної організації "ІД", про російсько-американські відносини, ситуацію в Україні і про кібербезпеку. Більше про переговори президентів дізнавайтеся за посиланням

ВідеоТрамп та Путін вперше зустрілися на саміті "Великої 20"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: