Експерти МВФ нададуть українській владі рекомендації щодо Антикорупційного суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Данилюк зазначив, що зараз саме той час, коли ця місія МВФ потрібна для того, щоб Україна могла просунутися далі в співпраці з Фондом.

Група експертів Міжнародного валютного фонду у рамках візиту до Києва надасть владі України рекомендації щодо Антикорупційного суду.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає Інтерфакс-Україна.

"Разом із місією прибуде кілька експертів, які працюватимуть і нададуть рекомендації щодо закону про створення Антикорупційного суду", - сказав він.

Також Данилюк зазначив, що зараз саме той час, коли ця місія МВФ потрібна для того, щоб Україна могла просунутися далі в співпраці з Фондом.

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року президент Петро Порошенко вніс до парламенту проект закону про Вищий антикорупційний судУ МВФ заявили, що пункти цього документа суперечать зобов'язанням, які Україна взяла на себе перед міжнародними партнерами. У відповідь на що Порошенко зазначив, що проект закону про Вищий антикорупційний суд розроблено відповідно до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії. Також у Світовому банку важають, що ухвалення закону про Антикорупційний суд у редакції, запропонованій Порошенком, є неприпустимим

ВідеоСвітовий банк: Антикорупційний суд є критичним питанням подальшої співпраці

Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен назвала три положення у президентському законопроекті про антикорупційний суд, які мають бути зміненими. Без цього, каже Кахконен, формат подальшої співпраці ставиться під питання.

Світовий банк: Антикорупційний суд є критичним питанням подальшої співпраці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції