Експертиза підтвердила справжність голосів Саакашвілі та Курченка на скандальних записах - ГПУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слова та фрази, які належать Саакашвілі та Курченку, зафіксовані у протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу, який був проведений за дозволом суду.

Попередніми результатами експертизи підтверджено голоси лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі та бізнесмена-втікача Сергія Курченка на аудіо- та відеоматеріалах, здобутих у рамках розслідування кримінального провадження.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

«Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ проведено фоноскопічну експертизу, яка підтверджує аутентичність голосів на зафіксованих розмовах між М. Саакашвілі та С. Курченком у вказаному кримінальному провадженні», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що слова та фрази, які їм належать, зафіксовані у протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу, який був проведений за дозволом суду.

Наразі близько 15 осіб, які сприяють українським правоохоронним органам у документуванні кримінальних правопорушень Саакашвілі, Курченка, Динника, Дангадзе, допитані як свідки та перебувають під захистом держави.

ВідеоГенпрокурор розповів про хід справи Саакашвілі та про плани на наступний рік

Підстав для оголошення підозри Михайлу Саакашвілі було достатньо, бо крім аудіозаписів його розмов із Сергієм Курченком про фінансування протесту, слідчі зафіксували самі факти передачі сотень тисяч доларів помічникові Саакашвілі. Про це заявив Юрій Луценко в інтерв'ю українським телеканалам. Крім того, Луценко підтвердив свій намір залишатися на посаді ще певний час, хоча натякнув на можливість відставки впродовж наступного року.

Генпрокурор розповів про хід справи Саакашвілі та про плани на наступний рік

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив запис розмови Саакашвілі та олігарха із "сім'ї" Януковича Сергія Курченка. Вони домовлялися про співпрацю. Поліція затримала Саакашвілі пізно ввечері 8 грудня і відвезла в ізолятор СБУ в Аскольдовому провулку.

11 грудня Печерський райсуд Києва відпустив на волю Саакашвілі без жодних умов. Суд відмовив прокурорам у клопотанні про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. Саакашвілі обвинувачують у сприянні злочинному угрупованню  за статтею 256 Кримінального кодексу. Йому загрожує від 3 до 5 років за ґратами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції