Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екстрадиція Саакашвілі відбулася польським літаком Beechcraft Premier і коштувала $ 8,5 тисячі

Джерела фінансування польоту досі загадкові.

Одним із головних питань дня став літак, яким Міхеіла Саакашвілі депортували з Києва до Варшави, і сплата за переліт у ньому. У детективній історії з багатьма версіями розбиралися журналісти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Першим свою версію висунув народний депутат Ігор Луценко, який у соцмережах написав, що літак належить офшору Петра Порошенка. Але цю версію спростували спочатку в Адміністрації президента, а потім і директор авіакомпанії "ВІП-СКАЙ", котра експлуатує згаданий Луценком літак.

ВідеоСаакашвілі екстрадували із України літаком, квиток на який коштує чверть мільйона гривень

Сьогодні із самого ранку і політики, і правозахисники, і журналісти шукали цей приватний літак . І питання дня до його власників – хто ж насправді заплатив за переліт. Журналісти ТСН розшукали потрібне повітряне судно і компанію-орендодавця.

Саакашвілі екстрадували із України літаком, квиток на який коштує чверть мільйона гривень

Шон Шемш озвучив іншу версію, буцімто Міхо вивозили не на приватному, а на державному літаку. "Є багато радянських літаків під керівництвом різних міністерств", - пояснив він. Але сам Саакашвілі у Варшаві заявив, що летів на літаку приватному, однак він не знає, кому цей літак належить.

Відкриті джерела в інтернеті не показують подробиць рейсу, однак через "Євроконтрол", вузькоспеціалізований сайт для представників авіакомпаній, закрита для більшості інформація стала відкритою. Як виявилося, Саакашвілі перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії "Джетсторі". Вартість перельоту склала 8,5 тисяч доларів, цю суму журналістам підтвердили в компанії. Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає, а саме відповідь на питання про джерела фінансування рейсу має показати, чи йдеться про юридичний, чи таки про політичний процесс.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції