Екзит-пол виборів мера Львова: хто став переможцем голосування

Екзит-пол виборів мера Львова: хто став переможцем голосування

Фото: УНІАН

Завершився другий тур місцевих виборів.

Наступні п'ять років міським головою Львова знову буде Андрій Садовий, який є мером цього міста останні понад 14 років і це буде вже четверта його каденція на цій посаді. 22 листопада о 20:00 в 11 містах завершився другий тур місцевих виборів.

Екзитпол результатів другого туру виборів мера Львова 22 листопада 2020 року, проведеного Fama:

  • Андрій Садовий, чинний мер Львова, "Самопоміч" - 62,3%.
  • Олег Синютка, ексголова Львівської облдержадміністрації, "Європейська солідарність" - 37,7%.

Екзитпол проведений Дослідницькою агенцією Fama на замовлення Zaxid.net на 40 виборчих дільницях, опитано близько 4 тис. респондентів (опрацьовано 90%), очікувана максимальна теоретична похибка вибірки – 1,5%. Фінальні результати екзит-полу станом на 20:00 буде оприлюднено о 23:00 22  листопада 2020 року.

Екзитпол результатів другого туру виборів мера Львова 22 листопада 2020 року, проведеного Liberty Report:

  • Андрій Садовий, чинний мер Львова, "Самопоміч" - 62,8%.
  • Олег Синютка, ексголова Львівської облдержадміністрації, "Європейська солідарність" - 37,2%.

Екзитпол проведений компанією Liberty Report на замовлення "Студії Савіка Шустера". Очікувана гранична похибка 1,21% із довірчою ймовірністю та без урахування дизайн-ефекту.

"Дякую всім, хто прийшов на вибори. Очікуємо, що явка у Львові виявиться найбільшою серед всіх міст, де відбувався другий тур. Дякую всім, хто проголосував за мою кандидатуру. Велика честь і велика відповідальність. Сподіваюсь на чесний підрахунок голосів. Протягом дня були тривожні сигнали про наміри вплинути на результати волевиявлення. Хочу вірити, що всім вистачить глузду не робити таких речей. Перед нами багато роботи", - написав Садовий у Facebook.

Львів'яни вперше обрали мером Андрія Садового 26 березня 2006 року. Вдруге переобрали в жовтні 2010-го, утретє - у листопаді 2015-го. 2019 року Садовий балотувався у президенти України, але зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. У підсумку в другий тур вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко, переміг Зеленський.

Нагадаємо, 22 листопада другий тур виборів мерів відбувся в таких містах: Бердянськ, Дніпро, Дрогобич, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Рівне, Слов'янськ, Ужгород, Черкаси.

За тиждень, 29 листопада, нового мера обиратимуть Чернівці. А вже наступного року - ще три міста, де від коронавірусу померли обрані міські голови - Бориспіль Київської області, Новгород-Сіверський Чернігівської області та Конотоп Сумської області.

Вибори - фінальний раунд: як обирали собі нових мерів ще 11 міст України

Вибори - фінальний раунд: як обирали собі нових мерів ще 11 міст України

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація