Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Емоції взяли гору": реакція урядовців на відставку Гройсмана

Прем'єр країни після засідання уряду 22 травня піде у відставку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про те, що готовий піти у відставку після засідання уряду 22 травня.

Гройсман наголосив, що йому не соромно за свою роботу і за три роки уряд під його керівництвом не допустив кризи. Він додав, що разом з однодумцями сформує у парламенті сильну команду.

Зібрали реакцію членів уряду на таке рішення прем'єра.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко заявив, що не може назвати виваженим рішення Гройсмана піти у відставку. "Не можу назвати рішення Гройсмана піти у відставку виваженим та корисним для країни. ВР йде на вибори, президент лише приймає справи. І в цей час уряд мав би забезпечити економічну стабільність та безпеку на час виборів. Однак гору взяли емоції та політичний розрахунок. На жаль", - написав він у Twitter.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що «МОЗ продовжує працювати у штатному режимі. Нам до статусу в.о. не звикати. Події будуть розвиватись, як лавина, тому рекомендуємо всім менше читати новин і перейматись. Підкорегуємо наші плани і обов’язково про них всіх повідомимо. Ми тут працюємо для українців».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що вся відповідальність за те, що відбувається в Україні, відтепер лежить на новому президентові Володимиру Зеленському.

«Отже, зміни, так зміни! Якщо людина хоче свободи – треба дати їй свободи стільки, скільки вона може взяти. Оскільки новообраний президент сьогодні оголосив про розпуск Верхової Ради, а уряд пішов у відставку, то віднині вся відповідальність за те, що відбувається в Україні, – на Володимиру Зеленському. Вітаю і співчуваю. Відтепер все так, як він хотів. Настав час виконувати обіцянки», – написав Омелян на своїй сторінці у Facebook.

Міністр також побажав Зеленському «не розчарувати людей і щоб він через рік так само сміливо йшов вулицею серед людей, як і сьогодні. Бо можна бути Першим, а стати Шостим».

#ДорогаЗеленського Отже, зміни, так зміни! Якщо людина хоче свободи - треба дати їй свободи стільки, скільки вона...

Опубліковано Volodymyr Omelyan Понеділок, 20 травня 2019 р.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов після заяви про відставку Гройсмана запевнив, що «за ці три роки наша урядова команда працювала, як годинник. Володимир Гройсман зазначив, що Кабмін адекватно й професійно реагував на ті виклики, які стоять перед країною, не допустивши жодних серйозних криз. Це правда. Забезпечено три роки стабільності та поступового економічного зростання».

Жданов розповів про успіхи спортивної галузі за останні роки, про здобуті українськими спортсменами 5170 медалей за минулий рік.

«За цей час наша держава перетворилася на країну міжнародних турнірів. Ми на високому рівні провели чемпіонати світу та Європи зі стрибків у воду, хокею, боксу, фінал Ліги Чемпіонів УЄФА та багато інших престижних міжнародних змагань. Щиро вдячний всім колегам-міністрам та особисто Володимиру Гройсману за довіру, підтримку, співпрацю, професійну та відповідальну роботу на благо України!» - зазначив Жданов.

Прем'єр-міністр Volodymyr Groysman оголосив про намір подати у відставку вже на найближчому засіданні Уряду. За ці три...

Опубліковано Ігором Ждановим Понеділок, 20 травня 2019 р.

Як повідомлялося раніше, під час інавгурації у Верховній Раді президент України Володимир Зеленський закликав членів Кабміну звільнитися. 

"Дозвольте мені зараз процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: "Уряд не вирішує наших проблем, уряд і є нашою проблемою". Це просто цитата. Я не розумію, чесно кажучи, наш уряд, який тільки розводить руками і каже: "Ми нічого не можемо зробити". Це не правда, можете. Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори. Я думаю, що люди це оцінять" – заявив президент.

Згодом міністр оборони України Степан Полторак написав Зеленському заяву із закликом розглянути питання його відставки. Датований документ 20 травня. На своїй сторінці у Facebook Степан Полторак написав, що він «розчулений. Я дякую усім за підтримку та теплі слова. Вдячний за те, що усі ці роки ви були разом зі мною. Ми підняли армію з колін. І нині вона на рівні із провідними арміями світу. Це була заслуга кожного із вас. Ми разом створили потужну армію патріотів, яка готова дати відсіч сильному агресору. Українці, ви - найкращі! Ми йдемо вперед! Перемога за нами! Слава Україні!».

Я розчулений. Я дякую усім за підтримку та теплі слова. Вдячний за те, що усі ці роки ви були разом зі мною. Ми підняли...

Опубліковано Степаном Полтораком Понеділок, 20 травня 2019 р.

Тим часом заяву про складання повноважень представника Кабміну у Верховній Раді написав народний депутат Вадим Денисенко.

«Що вважаю головними здобутками? Перш за все допомога у втіленні комунікаційних кампаній із пенсійної та медичної реформ. Особливо хочу відзначити кампанію із доступних ліків. Для мене особливо важливі два закони «Маски-шоу стоп», які вдалося прийняти конституційною більшістю. Дякую всім, хто підтримував, з ким сперечався і з ким шукав компромісів», – написав Денисенко у Facebook.

Написав заяву про складання повноважень представника уряду в Парламенті. Що вважаю головними здобутками? Перш за все...

Опубліковано Vadym Denysenko Понеділок, 20 травня 2019 р.

ВідеоРеакція земляків новообраного президента на його інавгурацію

Церемонію інавгурації нового президента ТСН транслювала не лише у прямому ефірі, а й у рідному місті Володимира Зеленського, Кривому Розі. До студії просто неба прийшли десятки криворіжців. Їхні враження, думки та сподівання – далі в сюжеті.  

Реакція земляків новообраного президента на його інавгурацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції