Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ердоган вперше прийняв делегацію РФ з кримськими "депутатами"

У Стамбулі відбулася офіційна зустріч російської делегації для участі у міжнародних заходах.

Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган вперше офіційно прийняв делегацію у складі якої були "депутати", що представляли анексований Крим.

Про це 13 жовтня написали одразу кілька РосЗМІ.

Зазначається, що у Стамбулі відбулася офіційна зустріч російської делегації для участі у міжнародних заходах, зокрема у Конференції спікерів парламентів з протидії тероризму. Серед делегатів РФ були два "депутати Держдуми" від анексованого Криму Наталія Поклонська та Руслан Бальбек.

До цього часу Анкара відмовлялася на офіційному рівні зустрічатися з особами, що представляють анексований Крим.

Нагадаємо, під час зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським Ердоган переконував, що Туреччина не визнавала незаконної анексії Криму і не зробить цього. Він також наголосив, що захист прав, інтересів і збереження національної ідентичності кримських татар, перебування їх на батьківщині в Криму залишатиметься пріоритетом для його країни.

"Ми бажаємо, щоб якомога швидше закінчився конфлікт на Донбасі. Ми віримо, що його буде розв’язано мирно, на засадах міжнародного права та територіальної цілісності України. Ми підтримуємо мінський процес і діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яку очолюють турецькі дипломати", – заявив президент Туреччини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції