Ескалація конфлікту на Близькому Сході: Трамп звинуватив Байдена в відсутності підтримки Ізраїлю

Ескалація конфлікту на Близькому Сході: Трамп звинуватив Байдена в відсутності підтримки Ізраїлю

Associated Press

США завжди були на боці Ізраїлю.

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що "слабкість" нинішнього американського лідера Джо Байдена і відсутність належної підтримки Єрусалиму з його боку призводить до ескалації напруженості в Ізраїлі.

Про це заявив колишній глава Білого дому, в повідомленні, опублікованому на його новому сайті.

"Коли я займав цей пост, ми були відомі як мирне президентство, тому що противники Ізраїлю знали, що Сполучені Штати твердо стоять на стороні Ізраїлю, і в разі нападу на Ізраїль буде швидка відплата. При Байдені світ стає все більш жорстоким і нестабільним, тому що слабкість Байдена і відсутність підтримки Ізраїлю призводять до нових нападів на наших союзників ", — зазначив експрезидент.

На його думку, Америка завжди повинна бути на боці Ізраїлю і "ясно дати зрозуміти, що палестинці повинні покласти край насильству, терору і ракетному обстрілу, а також, що США завжди будуть рішуче підтримувати право Ізраїлю на самооборону".

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що лідер ХАМАС вважає, що між палестинським рухом і Ізраїлем встановився новий баланс сил.

Тим часом військові літаки ізраїльської армії запускали ракети відразу по декількох містах Сектора Гази. Водночас ракети з Сектора Гази запускають по Ізраїлю вже протягом декількох годин. Ізраїльську державу захищає система ППО "Залізний купол".

Також командування Армії оборони Ізраїлю розглядає можливість проведення сухопутної операції проти палестинського руху ХАМАС.

Ситуація на Близькому Сході: чому ракети з Сектору Гази влучають у житлові будинки

Ситуація на Близькому Сході: чому ракети з Сектору Гази влучають у житлові будинки

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.