Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін назвав умови вирішення "української проблеми"

Президент РФ вважає питання федералізації найгострішим в Україні.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що федералізація України та відмова від НАТО могли б вирішити "українську проблему".

Про це він заявив в інтерв'ю австрійському телеканалу ORF.

Путін в черговий раз розповів про нібито утиски національних меншин в Україні. Він сказав, що в Україні ухвалений "закон про мову", який, за його словами, обмежує використання рідних мов для представників нацменшин.

Крім того, за словами російського президента, багато "українських націоналістів ще в XIX столітті казали про необхідність формування незалежної української держави на федеративних засадах".

"А сьогодні, на мій погляд, це одне з питань, яке є найгострішим усередині самої України. Але це робиться, звичайно, самою Україною", - сказав Путін.

Президент Росії також зазначив, що для його країни важливо, щоб на території України не з'явилися "які‑небудь військові об'єкти, які загрожували б нашій безпеці", як наприклад, нові комплекси протиракетної оборони.

"Так, для нас це важливо, я не приховую. Але в кінцевому підсумку це вибір самого українського народу і легітимно обраних органів влади", - заявив Путін.

Нагадаємо, в березні 2015 року президент України Петро Порошенко заявив про готовність провести референдум з питання державного устрою України, але, за його словами, майже 90% українців проти федералізації. Порошенко в інтерв'ю Euronews заявив, що Україна є унітарною державою і не погодиться з будь-якою формою тиску.

ВідеоБільшість українців виступає проти федералізації – соцопитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції