FEMENісток з "кислотними опіками, побоями і переломами" затримали в Стамбулі (відео)

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
FEMENісток з "кислотними опіками, побоями і переломами" затримали в Стамбулі (відео)

FEMEN вкотре затримали. На цей раз у Стамбулі / Фото: femen.livejournal.com

В центрі Стамбула, біля мечеті Ая-Софія, активісток зустріли плакатом "Тупий роздягається жінка".

8 березня, о 12:00 за стамбульським часом, 4 активістки FEMEN з'явилися біля головної мечеті Стамбула Agia Sophia з плакатами "H2SO4 - формула страх", "Смерть варварам!", "Стоп кислотна атака!".

За словами FEMEN, вони проявили свою солідарність з жінками, які пережили жахи кислотних атак в країнах мусульманського сходу.

Тіла учасниць акції були символічно понівечені, імітуючи кислотні опіки, побої і переломи. Акцію FEMEN пікетували турецькі ісламісти, із заздалегідь отпечатанимі плакатами на неправильному українською, наприклад, "тупий роздягається жінка".

"Мета акції "Азіатський коктейль" - привернути увагу світової громадськості до жахів азіатської глибинки, де щодня беззахисні жінки піддаються нелюдським знущанням: їм випалюють очі, спалюють живцем, виламують  суглоби, закопують живцем. Приводом для розправи може стати безневинне знайомство з однолітком, відмова від заміжжя, бажання отримати світську освіту. Відомі факти, коли кислотою обливають жінок, які зазнали згвалтування, а також новонароджених дівчаток, як символ зневаги дитини жіночої статі батьком", - наголосили FEMENістки у своєму блозі в ЖЖ.

За словами активісток FEMEN, вони вимагають від урядів мусульманських країн Південної Азії визнати факти геноциду над жінками, оприлюднити всі його випадки і жорстоко покарати винних. 

Наразі активістки FEMEN знаходяться в руках стамбульської поліції, зв'язку з ними немає.

FEMENісток з "кислотними опіками" затримали в Стамбулі

FEMENісток з "кислотними опіками" затримали в Стамбулі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація