Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейгін спробує визволити заступника глави Меджлісу із психлікарні

Відомий адвокат вже прибув до Криму.

Російський адвокат Марк Фейгін розповів, що в понеділок, 29 серпня, спробує витягнути заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова з психіатричної лікарні.

Про це він повідомив на власній сторінці в Facebook.

"Отже, я прибув до Криму і вже завтра спробую разом зі своїми колегами по захисту Ільмі Умерова витягнути його з психлікарні", - зауважив адвокат.

Нагадаємо, 11 серпня на засіданні так званого суду в окупованому росіянами Криму Ільмі Умерову стало погано. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу звинувачують в сепаратизмі.

Однак заступника голови меджлісу забрала "швидка" і відвезла до лікарны.

Зазначимо, заступника голови меджлісу звинувачують в організації "масових заворушень, що супроводжувалися насильством і знищенням майна" біля стін ВР Криму в лютому 2014 року, коли там проходив мітинг за єдність України. Лідер кримських татар був затриманий 29 січня 2015 року. У червні колишні адвокати Надії Савченко Марк Фейгін і Микола Полозов заявили, що вступають у справу як захисники.

9 серпня Полозов повідомив про безпрецедентні порушення кримінального кодексу з боку суддів. "Кримські судді зовсім втратили орієнтири. Відмовляються вислухати клопотання, відводи суду. Погрожують видалити мене із зали суду. Важливо розуміти, що кримська трійка суддів відмовляє в задоволенні клопотань, а в принципі відмовляє в заяві клопотань. Давненько я не зустрічав такого зневажливого ставлення до норм КПК в суді. Бачив багато, звичайно, але в Криму зовсім беззаконня", - повідомив адвокат.

Фотогалерея У Москві та Петербурзі протестували проти заборони Меджлісу (4 фото)

Відео ЄС вимагає негайного звільнення Ільмі Умерова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції