Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейк та балаган: Кива відреагував на виключення з Соцпартії, яку він нібито очолював

За його словами, ця інформація є неправдивою.

Ілля Кива назвав "фейком" інформацію про своє виключення з Соціалістичної партії України, яку він нібито раніше очолював. За його словами, Петро Устенко, який також вважає себе лідером політсили, не має жодного стосунку до СПУ, а його заяви - юридичної сили.

Про це політик написав у Facebook.

Заява Ківи! Як голова партії я офіційно заявляю, що Петро Устенко і його компанія, більше не мають ніякого відно...

Posted by Ілля Ківа on Saturday, January 27, 2018

"Ми зняли його з посади як лідера і вигнали їх з партії, ще місяць тому. Це рішення зріло давно. Ми спостерігали за його діяльністю – за переговорами з представниками Суркова, за його спробами продатися Фірташу. Ми не дозволимо ще раз втопити СПУ на догоду чиїхось особистих інтересів. Сьогодні всі збори і заяви від цих аферистів є не більш ніж фейком і балаганом. Прошу використовувати підтверджену інформацію з офіційних джерел", - йдеться в повідомленні Киви.

Раніше повідомлялося, що 27 січня Кива був виключений з СПУ під час спільного засідання політради та центральної контрольної комісії СПУ політсили. Петро Устенко, який також називає себе лідером СПУ, заявив про те, що засідання політради було скликане позачергово у зв'язку зі спробою "рейдерського захоплення партії".

ВідеоІлля Кива розповів, з ким відпочивав на Балі

Ілля Кива ексклюзивно для ТСН показав Катерину, з якою відпочив на острові, і де наші глядачі зняли відео, як він снідав. Політик зізнався, що із дівчиною він живе разом півроку. Дівчина має бізнес і сина, носить діаманти та їздить на новісінькому "Мерседесі" за 60 тисяч доларів.

Ілля Кива розповів, з ким відпочивав на Балі

Залиште свій коментар

Вибір редакції