Фігурант гучного політичного скандалу Пасішник стверджує, що з пересадками летить до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

НАБУ не змогло вручити йому офіційну підозру, бо він вилетів за кордон.

Виконавчий директор, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник, який нібито намагався через бізнес-партнера Порошенка та нардепа Ігоря Кононенка влаштуватися заступником міністра економрозвитку Абромавичуса, обіцяє найближчим часом прилетіти з-за кордону до України. Він стверджує, щойно дізнався, що НАБУ хоче вручити йому підозру у вчиненні кримінального правопорушення, вирішив повернутися додому. Мовляв, він вважає себе невинним, справу називає сфабрикованим політичним замовленням і буде відстоювати свою правоту.

Про це Пасішник повідомив у коментарі "Українській правді".

"Набридло читати дурниці, що я втік", – сказав він.

Пояснив, що швидко повернутися не може, бо чартерні рейси переповнені. Тому летить із пересадками.

"Я не злочинець і готовий відстоювати свою правову позицію у цій сфабрикованій справі, в якій прослідковується політичне замовлення, щоб вивести мене з процесу повернення контролю держави над нафтовими активами, з яких роками виводились мільярди гривень", – наголосив Пасішник.

У коментарі "Новому времени" Пасішник уточнив, що полетів у відпустку до Єгипту, але після того, як дізнався про те, що його шукає НАБУ, вирішив повернутися в Україну і відповісти на всі питання. Для цього, за словами Пасішника, йому довелося летіти з Єгипту з трьома пересадками. Він підкреслив, що сьогодні, 11 березня, після приліту з'явиться особисто в НАБУ.

Пасішник додав, що 10 березня його адвокат прибув до детектива НАБУ Руслана Боднарчука для ознайомлення з матеріалами справи. Проте йому відмовили, пославшись на те, що у них є сумніви, що договір з ним підписала дружина Пасішника.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України хотіло вручити Пасішнику підозру 9 березня. За кілька годин до візиту в НАБУ він повідомив детективу, що терміново вилетів на лікування за кордон і, мовляв, пробуде там щонайменше до 1 квітня.

Відео Фігурант корупційного скандалу Андрій Пасішник утік за кордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції