Фігурант справи про гроші "сім'ї Януковича" отримав умовний термін і вийшов на волю

Дата публікації
Перегляди
1363
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фігурант справи про гроші "сім'ї Януковича" отримав умовний термін і вийшов на волю

Чоловік сплатив 130 мільйонів гривень у державний бюджет.

Екс-очільника податкової міліції Андрія Головача, котрого затримали торік улітку за справою Курченка-Клименка, відпустили з-під варти. Він визнав свою провину і отримав 5 років умовно з відтермінуванням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Головач фігурував у справі про неправомірно відшкодований фірмам "сім'ї Януковича" ПДВ на суму 3 млрд гривень. При затриманні також наклали арешт на майно підозрюваного – автопарк, котеджі, квартири, магазини і рахунки. Тоді цій події присвятило окрему прес-конференцію керівництво ГПУ, і навіть змонтували спеціальний відеофільм – відпустили ж затриманого тихо, щоб не сказати таємно. У слідчих органах кажуть, що Головач компенсував збитки, завдані державі – сплатив у бюджет 130 мільйонів гривень.

Журналісти зателефонували по коментар до самого Головача, однак той не відповів. Тоді вирушили на його пошуки за доступними адресами. Дружина екс-посадовця дала зрозуміти, що її чоловік на волі, але спілкуватися з пресою не бажає. Чи підписав він якісь угоди зі слідством – уточнювати не стала. Так само, як у Генпрокуратурі вирішили не коментувати жодним чином звільнення фігуранта справи – обмежилися відпискою.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Екс-очільника податкової міліції Андрія Головача звільнили з-під варти

Екс-очільника податкової міліції Андрія Головача звільнили з-під варти
Наступна публікація