Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Філарет освячує перший храм Київського патріархату в Луганську під крики "вітренківців"

На мітинг були помічені прапори інших проросійських організацій.

У Луганську о 9.00 патріарх Філарет розпочав обряд освячення Свято-Троїцького храму УПЦ Київського патріархату.

Як передає УНІАН, храм пікетують активісти ПСПУ. Вони вигукують: "Денисенко – розкольник!", "Денисенко – Іуда!".

Пікетувальники тримають в руках транспаранти: "Філарет - анафема. Відлучений від церкви", "Самозахоплена влада Філарета побудована на людській крові", "Ні розкольнику в Луганську - збережемо віру православ'я", "Київський патріархат - політичний проект. Денисенко - лжепатріарх".

Окрім прапорів ПСПУ на мітингу є прапор з написом "Союз руського народу за віру, за царя, за вітчизну" і прапор партії "Київська Русь".

О 10.00 розпочнеться освячення прихрамової території.

Раніше у Луганську міліція узяла під цілодобову охорону Свято-Троїцький храм Української православної церкви Київського патріархату.

За словами керуючого Луганського єпархіального управління, архієпископа Луганського і Старобільського Мефодія, Свято-Троїцький храм – перший у регіоні храм УПЦ КП. Його будівництво розпочалося 1,5 року тому на кошти вірян. Хрести, ікони і кадило подарували також віряни. При храмі працюватимуть недільна школа, бібліотека, в холодну пору року - їдальня для безпритульних.

Нагадаємо, в УПЦ КП заявили про перехід під юрисдикцію великої кількості парафій Української автокефальної православної церкви (УАПЦ).

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції