Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Філатов пояснив, чому УКРОП обрав нового керівника замість Корбана

Денис Борисенко обраний тимчасовим главою партії.

Політрада партії УКРОП змушена була обрати тимчасового голову замість свого лідера Геннадія Корбана, тому що через його арешт діяльність партії була паралізована.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав мер Дніпропетровська, один з членів партії і соратник Корбана Борис Філатов.

За його словами, за статутом УКРОПу зібрати політраду без участі глави партії неможливо і з'їзд, запланований на 12 лютого, зривався. Також виникали складнощі в роботі з первинними партійними організаціями.

Філатов стверджує, що Геннадій Корбан дав карт-бланш Денису Борисенку, який був обраний головою політради УКРОПу.

"Формулювання про переобрання звучало з голосу так: "тимчасово, в зв'язку з технічною неможливістю виконувати обов'язки переобрати Корбана до закінчення репресій", - зазначив Філатов.

 

Про Корбана и решение политсовета....Дабы снять окончательно все спекуляции, связанные с последними кадровыми решени...

Опубліковано Borys Filatov 24 січня 2016 р.

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доправлений до Києва. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало зле і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО.

Наразі Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана.

Показані документи, за твердженням ГПУ, доводять дачу хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції