Філатов розповів про відсутність стосунків із Коломойським і останню розмову з ним

Філатов востаннє зустрічався з Коломойським у жовтні в Києві.

Мер Дніпра Борис Філатов розповів про відсутність стосунків з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Про це Філатов розповів "Українській правді".

На запитання журналістів, чи є у нього конфлікт з бізнесменом, мер Дніпра відповів: "Я можу сказати так: зі слів людей, які представляються від його імені, у мене з ним є конфлікт. Але у мене з ним зараз немає ніяких стосунків. Чи можна це розглядати, як конфлікт – я не знаю. Ці люди не говорять про причини. Не розумію і я, можу домислювати, що мене хочуть побудувати, повернути в сім'ю, але тільки членом сім'ї я ніколи не був".

Філатов також зауважив, що востаннє зустрічався з Коломойським в жовтні 2016 року в Києві.

"Приїхав, розповів йому про регіональний розвиток, проблеми децентралізації. Він мені говорив, що в партії ("УКРОП") збираються робити упор на місцевих регіональних лідерах. Палиця в Луцьку, Шевченко на Франківщині, ти в Дніпрі, ще хтось. Я кажу – так-так", – переказав суть розмови мер.

У той же час Філатов розповів про проблеми з місцевим аеропортом.

"У мене дві проблеми в Дніпрі – будівництво доріг і аеропорт, але його прибираємо за дужки, бо розуміємо, хто там господарює. Ну як хто, всі ж розуміють хто. Компанія "Дніпроавіа" або МАУ (акціонер Коломойський), чи як вона там називається", - додав він.

Нагадаємо,  27 листопада 2015 року під час сесії  Дніпропетровської міської ради Борис Філатов склав присягу міського головиРаніше, представник партії УКРОП Борис Філатов обраний новим мером Дніпропетровська, набравши більшу кількість голосів у другому турі виборів. гідно із оприлюдненим протоколом ТВК, за Філатова проголосувало 184 874 виборці. Його опонент – представник "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул - здобув підтримку 158 752 виборців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: