Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#ФільтруйПеревертнів. У Мережі закликають перевіряти членів ОВК

Два сумнівних члени комісії вже відсторонені, ще один - на черзі.

Українські громадські активісти створили ініціативу з перевірки списків членів Обласних виборчих комісій напередодні виборів президента 2019.

Про це у Facebook написав співзасновник руху "Сильні громади" Павло Островський.

Зокрема, він закликає перевіряти додатки зі списками членів ОВК на сайті ЦВК і шукати кандидатів, "несумінсих із виборчим процесом". 

"Давайте фільтрувати перевертнів разом! Кожен може перевірити свою окружну комісію і знайти там одіозних персонажів. В постанові ЦВК є додатки зі списками членів ОВК по вашому округу. Давайте шукати разом кандидатів, які несумісні з чесним виборчим процесом і звертати увагу кандидатів в президенти на таких персонажів. Я буду ділитися знахідками під #ФільтруйПеревертнів #ФільтруйОВК", - написав активіст на своїй сторінці.

UPD: Перемога! Сергій Каплін пообіцяв замінити організаторку референдуму Олену Абакумову (скрін в коментарі). Подібна...

Опубліковано Павлом Островським Четвер, 21 лютого 2019 р.

Відсіювати таких членів ОВК пропонують у разі, якщо вони причетні до організацій псевдореферендумів на Донбасі та у Криму, відвертих порушень прав виборців, журналістів, спостерігачів і якщо раніше кандидат представляв інтереси "регіоналів", а тепер переметнувся до кандидата з проєвпропейських сил.

За допомогою цієї ініціативи вже вдалося домогтися відкликати двох підозрілих кандидатів. Це скандальний педагог з Дружківки на Донеччині Ірина Прус, яка називала українських військових терористами була кадндидатом на посаду заступника голови ОВК №49 (за квотою кандидата Валентина Наливайченка), відомий хамством журналістам та спостерігачам Юрій Лагута (за квотою кандидата Дмитра Добродомова). Пообіцяв замінити кандидатку до ОВК Олену Абакумову за своєю квотою і Сергій Каплін. За словами Островського, вона раніше була членом КПУ та голосувала за проведення злочинного "референдуму" в Дружківці і підтримувала "ДНР".

Раніше ЗМІ повідомляли, що у Дніпрі виборчу комісію округу №24 очолив прихильник "русского мира" та глава Союзу радянських офіцерів Віктор Марченко. Його кандидатуру, за даними ЦВК, запропонував народний депутат і кандидат у президенти Сергій Каплін. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції