Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фракція Порошенка запросила Абромавичуса на зустріч після його одужання

У БПП хочуть поговорити про причини бажання міністра економіки піти у відставку.

Фракція БПП "Солідарність" знову запросила міністра економіки Айвараса Абромавичуса, який напередодні написав заяву про відставку, на засідання фракції для пояснень своїх дій.

Про це в кулуарах ВР заявив лідер фракції Юрій Луценко після її засідання, пише "Українська правда".

"Фракція повторно запрошує міністра економіки після його одужання прийти на фракцію для бесіди щодо підстав його заяви. Фракція вважає за неможливе прийняти відставку міністра економіки без його звіту на профільному комітеті і звіту Кабінету міністрів в залі ВР, також фракція вимагатиме від голови уряду забезпечити у місячний термін проведення процедури призначання керівництва на державні підприємства із списку топ-30", - наголосив він.

До того ж Луценко розповів, що під час засідання обговорювалося питання складання мандату Ігоря Кононенка, за що проголосував лише Єгор Фірсов.

Своєю чергою Мустафа Найєм заперечив цю інформацію, заявивши, що Луценко "обманює і журналістів, і суспільство", адже за складання мандату Кононенком висловилися дев'ятеро людей, серед яких також і він.

Водночас Найєм пояснив, що одна людина проголосувала за засудження Кононенка через введення "інституту смотрящих".

Нагадаємо, що 3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду.

Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Пізніше Кононенко висловив бажання поспілкуватися з Абромавичусом на засіданні фракції "Блоку Порошенка".

Увечері 3 лютого слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко. "Ми досягли багато, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане", - підкреслив Нефьодов.

Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції