Фракція "Слуга народу" готує спільну заяву щодо обшуків у журналістів 1+1 медіа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Участь в обговоренні питання взяв і президент України.

Під час засідання фракції "Слуга народу" 6 лютого нардепи вирішили зробити спільну заяву від фракції щодо обшуків СБУ у журналістів телеканалу 1+1.

Про це заявила нардепка від "Слуги народу" Олена Мошенець у кулуарах Ради під час перерви, уточнивши, що на засіданні був присутнім президент України Володимир Зеленський.

"Обговорювались вчорашні обшуки на телеканалі 1+1, точніше у журналістів, які працюють на телеканалі 1+1. Пан Олександр Ткаченко запропонував зробити спільну заяву від фракції. Обговорювався її текст, зміст та необхідність це зробити", - сказала вона.

На думку Мошенець, це питання буде обговорюватися далі. 

"Виступав пан Дубінський. Він висловив також свою позицію. Президент обговорив з ними найбільш неприємні моменти. Я думаю, всі розуміють, що питання до того, хто і яким чином монтував плівки, які були отримані після розмови пана Гончарука з пані Маркаровою та представниками Національного банку. Це теж було дискусійне питання", - додала нардепка.

Окремо Мошенець зазначила, що президент пообіцяв частіше і конструктивніше говорити з фракцією.

"Дійсно, останнім часом ми стали рідше зустрічатись і в нас накопичилось дуже багато питань, які потребують обговорення. Те саме питання громадянства, питання землі, питання інших законів. Пообіцяв, що наступного тижня теж зустрінемось і будемо про це говорити", - резюмувала вона.

Відео Обшуки на 1+1 медіа: як все було

Слідчі Служби Безпеки України обшукали редакцію програми "Секретні матеріали". Зокрема, вилучили комп'ютерну техніку. Журналісти припускають, що це пов'язано з їхньою діяльністю, адже департамент журналістських розслідувань займається викриттям незаконних дій чиновників. Юристи 1+1 відзначають грубі порушення закону під час обшуків.Читайте також: Баканов заперечив тиск на "1+1" і утиски свободи слова через обшуки СБУ

Обшуки на 1+1 медіа: як все було

Нагадаємо, правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та пошук тих, хто здійснив запис. 5 лютого генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив про "фінішну пряму" у справі, а ввечері цього ж дня правоохоронці прийшли з обшуками до офісу "1+1 медіа".

Першим про обшуки повідомив народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, який був ведучим програми "Гроші" на "1+1". Згодом у трансляції на YouTube Дубінський заявив, що обшук відбувається в редакції програми "Секретні матеріали".

Пізніше стало відомо про обшуки за домашніми адресами трьох журналістів: Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева.

"Двоє з журналістів дійсно працюють у департаменті журналістських розслідувань. Один не працює на "1+1" давно", - розповів керівник департаменту журналістських проєктів Максим Шиленко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції