Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фракція Яценюка написала свою коаліційну угоду та назвала дату голосування за новий уряд

Голосування за новий склад Кабміну, прем'єра і за спікера парламенту планується на вівторок. 

Усі важливі питання та домовленності стосовно формування нової коаліції у Верховній Раді вже практично досягнуті.

Про це розповіла заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, повідомляє прес-служба Народного фронту.

"Ми вчора просиділи 5 годин з Прем'єр-міністром над доопрацюванням коаліційної угоди і готові її пред'явити. Вона доопрацьована достатньо якісно на рівні того, що нам треба зробити", - повідомила вона.

Також депутат розповіла, що не порушуватимуть домовленостей з Блоком Петра Порошенка, щодо формування коаліції заради збереження стабільності в країні.

Вона також повідомила, що наразі проведення позачергової сесії поки не планується, у зв'язку з тим, що глава держави перебуває з робочим візитом у Японії. Проте голосування можливе у вівторок.

Також Вікторія Сюмар додала, що необхідно вирішити питання з коаліцією, коаліційною угодою і з підтримкою фракцій.

"Оскільки депутати зберуться лише у вівторок, то, можливо, вівторок буде присвячений саме темі підписів і формування коаліції, яка подасть президенту кандидатуру Прем'єр-міністра, яку він має внести до Верховної Ради", - повідомила вона.

Народний депутат зазначила, що всі рішення стосовно формування Кабінету міністрів і призначення прем'єра мають відбуватися в один день.

"Ми виступаємо за те, щоб усі голосування відбувалися пакетом, тобто аби рішення і за прем'єра, і за склад Кабінету міністрів, і за спікера парламенту відбувалися всі в один день", - наголосила вона.

Щодо кількості фракцій, Сюмар повідомила, що поки невідома ця цифра, оскільки відповідні переговори досі тривають.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко наполягав на тому, що країна повинна отримати нового прем'єра, коаліцію та програму нового уряду вже в перший парламентський тиждень. Він також наголосив, що згідно із Конституцією України, він має 30 днів, щоб відреагувати на відсутність коаліції. Але Порошенко не хоче чекати і погрожує розпустити парламент. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції