Партію “Голос” покинуло одразу 7 народних депутатів

Партію “Голос” покинуло одразу 7 народних депутатів

УНІАН

У такий спосіб народні обранці протестували проти “фейкового” з’їзду партії.

У четвер, 29 липня, на з'їзді політичної партії "Голос" виключили з її складу 7 народних депутатів, які написали відповідні заяви. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці народна депутатка, експредставниця “Голосу” Юлія Клименко.

“Сьогодні з партії “Голос” в знак протесту проти чергового фейкового з’їзду, рейдерства партії та її системного знищення на користь олігархату з її лав вийшли 7 народних депутатів”, - написала вона.

З партії вийшли Олександра Устінова, Ярослав Юрчишин, Володимир Цабаль, Соломія Бобровська, Ольга Стефанишина, Юлія Клименко та Роман Лозинський. 

За словами Юлії Клименко, фракція політичної партії “Голос” у Верховній Раді України відтепер складається з 70% не партійних членів фракції. “Народними депутатами - членами партії  Голос залишилися Рудик, Железняк, Рахманін, Совсун, Осадчук, Василенко, Рущишин”, - уточнила вона.

Нагадаємо, на засіданні Ради 16 червня частина нардепів "Голоса" оголосили про розкол у фракції. Вони вирішили створити власне об'єднання, водночас залишаючись у складі фракції. До об’єднання увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

7 червня український теле- і радіоведучий та волонтер Сергій Притула оголосив, що залишає "Голос" і розкритикував керівництво партії.

Наразі партію "Голос" очолює Кіра Рудик: у березні 2020 року вона змінила на цій посаді Святослава Вакарчука, який заявив  про вихід з парламенту.

Наступна публікація