Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франція і Німеччина готують план через референдум у Великобританії - ЗМІ

Хоча офіційні особи заявляють, що немає ніякого плану "Б".

Франція і Німеччина готують спільний план щодо майбутнього Євросоюзу після референдуму у Великій Британії, незалежно від того, чи вирішать британці піти з ЄС, чи залишаться у союзі.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Euractiv.

У той час як ЄС наполягає, що немає ніякого "плану Б", офіційні особи з низки ключових країн, зокрема Франції, Німеччини та Італії зустрілися в понеділок у Брюсселі для обговорення можливих наслідків голосування. До них приєднався головний помічник шефа Єврокомісії Жан-Клод Юнкера, Мартін Селмайр. За словами одного із співрозмовників, на зустрічі не було "глибокого обговорення наслідків" голосування для ЄС.

Німецький уряд відмовився коментувати зустріч. Одне дипломатичне джерело повідомило, що Берлін і Париж почали обговорювати спільний план, не вдаючись у подробиці змісту.

Цей план буде включати в себе питання безпеки, але також і з питань "молоді" з огляду на високий рівень безробіття серед молоді в ЄС. Він також не обмежуватиметься 19 країнами єврозони.

Більш детальна інформація може з'явитися в неділю після того, як президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрічаються в Вердені на сході Франції, щоб відзначити сторіччя з дня однієї з найкривавіших битв Першої світової війни.

У Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження членства країни в Європейському союзі.

Лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Залиште свій коментар

Вибір редакції