Французька прокуратура розпочала розслідування щодо Марін Ле Пен і її батька

У прокуратурі зазначають, що спочатку розслідування було спрямоване проти Жан-Марі Ле Пена, але пізніше воно поширилося і на його доньку.

7 січня управління фінансової прокуратури Франції оголосило про початок попереднього розслідування стосовно французьких політиків Марін Ле Пен і її батька Жан-Марі Ле Пена, яких підозрюють у навмисному приховуванні доходів.

Про це пише "РБК", посилаючись на Reuters.

Відзначається, що фінансова прокуратура подала позов проти Ле Пен ще в грудні, звинувативши їх у заниженні оцінки свого майна в 2014 році. Марін Ле Пен подала апеляцію до Державної ради, але протест був відхилений.

У прокуратурі зазначають, що спочатку розслідування було спрямоване проти Жан-Марі Ле Пена, але пізніше воно поширилося і на його доньку.

Марін Ле Пен очолила праву партію "Національний фронт", створену її батьком, Жан-Марі Ле Пеном, в 2011 році. У 2014 році "Національний фронт" домовився про отримання кредиту в €9 млн від Першого Чесько-Російського Банку, який базується в Москві, в той час як французькі банки відмовилися фінансувати партію. Відносно партії ведеться розслідування про ймовірне незаконне фінансування передвиборчої кампанії, яке може торкнутися Марін Ле Пен і її оточення. У листопаді цього року Французька поліція провела обшуки в центральному офісі "Національного фронту" і в будинку Жан-Марі Ле Пена. Сам політик назвав обшуки "невиправданим актом судового насильства"

Нагадаємо, що французькі ультраправі, які симпатизують Путіну, вигнали свого лідера Ле Пена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: