Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФСБ готує провокації: СБУ закликає не відвідувати Росію

У Службі безпеки вважають, що російські спецслужби "полюють" на українців в РФ.

Служба безпеки України закликає громадян України не відвідувати Російську Федерацію через небезпеку провокацій з боку російських спецслужб.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Застереження Служби безпеки України щодо небезпеки перебування українських громадян на території РФ підтверджуються численними задокументованими фактами російських провокацій у рамках гібридної війни. Російські спецслужби намагаються втягувати українських громадян у протиправну діяльність, штучно створюючи компрометуючі ситуації, а також використовують родинні зв`язки, щоб виманити наших співвітчизників, насамперед учасників АТО, на свою територію для організації таких провокацій", - заявив голова СБУ Василь Грицак.

Зазначається, що російські спецслужби "полюють" на громадян України на території РФ, тому поїздки до Росії наразі є вкрай небезпечними.

"Ще у серпні 2017 року широкого суспільного резонансу набуло викриття співробітниками СБУ цинічної провокації російських спецслужб, метою якої було інсценування підготовки за участю трьох громадян України – учасників АТО – терористичних актів на об`єктах критичної інфраструктури у Москві, Курчатові, Курську та Тольятті", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України офіційно звернулося до МЗС Російської Федерації з вимогою підтвердити чи спростувати затримання учасника АТО, киянина Олега Негоди в Москві. Він саме їхав поїздом до Саратова до сестри в гості й зник у столиці Росії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції