ФСБ не пустила Геращенко до Росії через "загрозу територіальній цілісності та здоров'ю громадян"

Усі документи про відмову у в'їзді було підготовлено два тижні тому.

Нардеп та уповноважений президента України з врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко обурена відмовою російської сторони пускати її на територію РФ. Як пояснила нардеп ТСН, вона мала беззаперечне право перетинати кордон як член ПАРЄ.

Крім того, Геращенко бере участь у роботі гуманітарної підгрупи на переговорах у Мінську, списками членів цих підгруп володіють російські спецслужби.

"Я розцінюю це як повне порушення всіх можливих норм, оскільки я маю право навіть як член ПАРЄ відвідувати всі країни, що входять до асамблеї. Я вважаю, що це перешкоджання моїй роботі у гуманітарній підгрупі з врегулювання ситуації. Я підніму це питання 23 березня в Мінську під час чергової сесії. МЗС вже готує відповідну ноту, а також наша делегація у ПАРЄ готує заяву про ці дипломатичні безчинства, коли одного члена ПАРЄ не пускають до іншої країни-члена асамблеї", - заявила Геращенко.

Нардеп розповіла, що українську делегацію, членами якої, окрім неї, були народні депутати та прес-секретар президента, дві години тримали на пропускному пункті у Ростовській області. Всіх пропустили, а їй вручили відмову у в'їзді аж до 2021 року.

"Аргументували частиною 27-ю закону про в'їзд/виїзд негромадян РФ. Заявили, що таким чином "захищають територіальну цілісність, обороноздатність та здоров'я громадян РФ"", - каже нардеп.

Крім того, як розповіла Геращенко, всі документи про відмову були підготовлені заздалегідь.

"Всі папірці датовані 8-м березня. ця заготовка готувалася під попередній суд. Якщо я потрапила під санкційний список Кремля, то, мабуть, я роблю щось правильно", - впевнена політик.

 

З хорошого. Свята Цеголка і 8 депутатів від БПП та Батьківщини після двохгодинного муриження на кордоні впустили - таки ...

Опубликовано Iryna Gerashchenko 21 марта 2016 г.

Нагадаємо, що сьогодні російський суд почав оголошувати вирок Надії Савченко. Планується, що у вівторок суд закінчить його зачитувати. Крім того, повідомлялося, що в Росію не впустили групу, яка прямувала на суд Савченко.

ВідеоІрину Геращенко не пустили на суд до Савченко і заборонили в'їзд на 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: