ФСБ завершила розслідування справи українського журналіста Сущенка

На думку російських слідчих, українець збирав інформацію про вторгнення російської армії.

ФСБ РФ завершила розслідування у справі стосовно незаконно ув’язненого українця Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

Про це заявив його адвокат Марк Фейгін.

"Справу стосовно українського журналіста Романа Сущенка закінчено. Ми вже ознайомилися з двома томами з десяти", - наголосив він.

За словами Фейгіна, вивчення матеріалів справи триватиме до кінця листопада.

"За версією ФСБ, Роман збирав інформацію про вторгнення російських військ в Україну", - додав адвокат.

Через час, в 11.00 в Мосгорсуде будет рассмотрена моя апелляционная жалоба на решение суда о продлении срока содержания ...

Опубликовано Mark Feygin 9 ноября 2017 г.

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року, Романа Сущенка заарештували у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення в "шпигунстві". ФСБ вважає українця співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які є державною таємницею, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ". 

Журналіст відкидає усі звинувачення. Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити незаконне утримання українського журналіста та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну. 

25 вересня суд у Росії подовжив журналісту арешт на два місяці.

Залиште свій коментар