Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФСБ завершила розслідування справи українського журналіста Сущенка

На думку російських слідчих, українець збирав інформацію про вторгнення російської армії.

ФСБ РФ завершила розслідування у справі стосовно незаконно ув’язненого українця Романа Сущенка, якого звинувачують у шпигунстві.

Про це заявив його адвокат Марк Фейгін.

"Справу стосовно українського журналіста Романа Сущенка закінчено. Ми вже ознайомилися з двома томами з десяти", - наголосив він.

За словами Фейгіна, вивчення матеріалів справи триватиме до кінця листопада.

"За версією ФСБ, Роман збирав інформацію про вторгнення російських військ в Україну", - додав адвокат.

Через час, в 11.00 в Мосгорсуде будет рассмотрена моя апелляционная жалоба на решение суда о продлении срока содержания ...

Опубликовано Mark Feygin 9 ноября 2017 г.

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року, Романа Сущенка заарештували у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. 7 жовтня йому було висунуто звинувачення в "шпигунстві". ФСБ вважає українця співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які є державною таємницею, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ". 

Журналіст відкидає усі звинувачення. Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити незаконне утримання українського журналіста та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну. 

25 вересня суд у Росії подовжив журналісту арешт на два місяці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції