Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гелетей про роззброєння недоторканих: не будемо допускати до сесійної зали

У парламенті вже в розпалі технічна підготовка до виконання нового закону.

Керівник Управління державної охорони України Валерій Гелетей упевнений, що зможе забезпечити недопущення озброєних нардепів до зали засідань Верховної Ради. Відсутність у документі чітких інструкцій, як охоронцям можна урезонювати тих недоторканих, які відмовлятимуться здавати зброю, главу УДО не лякає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Управління державної охорони має право на перевірку особисту народного депутата, особистих речей народного депутата. Якщо народний депутат не бажає проходити через перевірку, то він не буде допущений до сесійної зали, до Верховної Ради", - пояснив Гелетей.

ВідеоПорошенко підписав закон про заборону носіння зброї в держустановах

У Раді вже готуються до нових правил безпеки. На вході встановили рентген-апарат, де мають просвічувати вміст депутатських сумок. А самі нардепи повинні будуть проходити через рамку металошукача.

Порошенко підписав закон про заборону носіння зброї в держустановах

На вході у ВР уже встановили рентген-апарат для просвічування вмісту депутатських сумок, а самі нардепи, коли закон набере чинності, повинні будуть проходити через рамку металошукача. Деякі з них здавали зброю на вході і раніше – добровільно. Проте, кажуть в УДО, це було швидше винятком, ніж правилом.

Раніше вдень президент Петро Порошенко підписав закон, який забороняє усім, зокрема нардепам, заходити до парламенту та інших органів влади зі зброєю. Але не всі народні обранці згодні з нормами цього документу та підозрюють, що він входить у протиріччя з Конституцією України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції