Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гелетей розповів про покарання військових УДО після нападу на журналістів

Винних притягли до дисциплінарної відповідальності.

Керівник Управління державної охорони Валерій Гелетей повідомив, що покарав винних після нападу на журналістів біля ресторану, де перебував президент Петро Порошенко на святкуванні весілля сина генпрокурора Юрія Луценка. 

Про це він написав у Facebook.

За його словами, службове розслідування щодо інциденту за участю програми «Схеми» та військовослужбовців УДО завершено. 

"Отже, за недотримання вимоги Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» захищати і поважати конституційні права і свободи людини і громадянина, бути зразком високої культури, скромності та витримки і за порушення вимоги Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, відповідно до якої військовослужбовець повинен бути зразком високої культури, скромності й витримки, двоє офіцерів-учасників інциденту та їх керівник притягнуті до дисциплінарної відповідальності", - наголосив посадовець.

За його словами, було проведено додаткові заняття щодо дотримання правил військової ввічливості та поведінки військовослужбовців.

"Зараз плануємо проведення круглого столу з медіаекспертами та представниками ЗМІ з метою налагодження комунікації з журналістами, а також вироблення спільного механізму дій, враховуючи специфіку діяльності Управління державної охорони України", - сказав Гелетей.

Службове розслідування щодо інциденту за участю «Схеми: корупція в деталях – RFERL» та військовослужбовців УДО України з...

Опубликовано Валерій Гелетеем 4 октября 2017 г.

Нагадаємо, інцидент стався у ніч проти 16 вересня у Конча-Заспі біля одного з ресторанів, в якому перебували президент Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, віце-спікер Ірина Геращенко та ціла низка політиків. Журналіст повідомив, що на нього та оператора напали співробітники Управління державної охорони, намагаючись завадити зйомці.

Напад стався під час святкування весілля сина генерального прокурора Юрія Луценка. 

Наступного дня Гелетей вибачився перед журналістом за напад держохоронців на знімальну групу. В УДО розпочали внутрішнє розслідування через дії співробітників.

Також журналісти написали заяву до поліції про перешкоджання законній журналістській діяльності. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції