Генасамблея ООН занесла до порядку денного питання про окуповані території України

Генасамблея ООН занесла до порядку денного питання про окуповані території України

Фото: Павло Клімкін/twitter

65 країн проголосували за, 17 – проти.

16 вересня Генеральна асамблея ООН проголосувала за включення питання про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України до порядку денного своєї наступної сесії.

Про це повідомив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

За його словами, 65 країн проголосували за, 17 – проти. Серед останніх були Білорусь, Бурунді, Болівія, Венесуела, Вірменія, Зімбабве, Іран, Казахстан, КНДР,  Куба, Лаос, М'янма, Нікарагуа, Росія, Сербія, Сирія і Філіппіни.

За словами Ніколенка, включення пункту про окуповані території до порядку денного дозволить Україні та міжнародній спільноті "тримати руку на пульсі" ситуації на Донбасі та в Криму, точково обговорювати проблемні питання, а також ініціювати резолюції на підтримку зусиль з мирного врегулювання.

Речник представництва України зазначив, що нова сесія Генасамблеї ООН розпочнеться 17 вересня.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у вересні збирається відвідати Нью-Йорк для участі в дебатах Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Зазначимо, 74-та сесія Генеральної асамблеї ООН відкриється 17 вересня 2019 року, 24 вересня – перший день дебатів на високому рівні. Окрім України участь у сесії Генасамблеї візьмуть лідери США, Венесуели, Франції, Південної Кореї, Казахстану, Лівії, Ірану та Іраку. 

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію окупованого Криму

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію окупованого Криму

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація