Генпрокуратура не знайшла доказів причетності Льовочкіна до розгону Майдану

Генпрокуратура не знайшла доказів причетності Льовочкіна до розгону Майдану

Фото: УНІАН

Голова адміністрації Януковича має статус свідка.

Генеральна прокуратура України не знайшла доказів причетності колишнього голови Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна до розгону Майдану 30 листопада 2013 року.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1 заявив начальник департаменту спец розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Він (Льовочкін) був допитаний в якості свідка у цьому провадженні, однак даних, які би вказували про його причетність до організації цього злочину, на сьогоднішній день не здобуто. Хоча слідство не завершено, слідство триває як стосовно виконавців, так і стосовно кожної особи, яка могла сприяти вчиненню цього злочину", - сказав Сергій Горбатюк.

За його словами, у справі щодо розгону студентського Майдану 30 листопада 2013 року на сьогоднішній день оголошено про підозру 19 особам. Організація розгону студенів інкримінується колишньому президенту Віктору Януковичу, екс-голові РНБО і його заступнику, голові МВС тих часів і його заступнику, екс-керівнику Київської міської адміністрації, командирам "Беркуту".

Також Горбатюк зазначив, що були складнощі з ідентифікацією виконавців цих злочинів. ГПУ зафіксовано 30-40 беруктівців, які безпосередньо застосовували насильство. Одного з них вже викрили і йому повідомлено про підозру.

Ознак причетності Льовочкіна до злочинів проти Майдану не знайшли – Горбатюк

Ознак причетності Льовочкіна до злочинів проти Майдану не знайшли – Горбатюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація