Генпрокуратура отримала дозвіл на розслідування справи проти Арбузова

Посадовцю доби Януковича закидають розтрату 220 мільйонів гривень.

Генеральна прокуратура України отримала судову згоду на на здійснення спеціального досудового розслідування щодо першого віце-прем'єр-міністра часів уряду Миколи Азарова Сергія Арбузова. Слідство має докази його причетності до незаконного відчуження майна та розтрати коштів.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, кримінальне провадження здійснюється за фактом невиконання покупцем пакету акцій ВАТ "Укртелеком" ТОВ "ЄСУ" умов приватизації – зокрема щодо створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення та незаконного її фінансування упродовж 2012 – 2013 років за рахунок коштів державного бюджету на суму 220 млн гривень. У межах цієї справи навесні поточного року було сформовано повідомлення про підозру Арбузову у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, а 26.05.2017 його оголошено у розшук.

ВідеоЛуценко розповів, на якому етапі перебувають справи проти Януковича і Ко

"10.08.2017 у вказаному кримінальному провадженні Печерським районним судом м. Києва задоволено клопотання Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо підозрюваного С. Арбузова", - повідомляють у Генпрокуратурі.

Місяцем раніше Печерський райсуд Києва дав дозвіл на спеціальне розслідування щодо колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова. Екс-посадовець також підозрюється в розтраті та привласненні державного майна.

Залиште свій коментар