У камері Тимошенко є кондиціонер, плазма і душ

Дата публікації
Перегляди
4681
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У камері Тимошенко є кондиціонер, плазма і душ

ГПУ запевняє, що умови в Лук'янівському СІЗО, де сидить Тимошенко, "на єврорівні"

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін розповів про камеру, у якій сидить екс-прем'єр.

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін закликав не вірити інформації окремих ЗМІ та політиків про "нелюдські умови" утримання у СІЗО екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Це брехня. Цинічна і нахабна. Юлія Тимошенко утримується в камері площею 22 кв. м, де є все: кондиціонер, душ, гаряча вода, туалет, плазмовий телевізор, ортопедичні матраци на ліжка, меблі єврорівня, холодильник", - розповів Кузьмін в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

За його словами, "не всі готелі в Україні, та й не тільки в Україні, можуть надати клієнтам такі умови".

"А ви кажете, холодно, умов немає, лазня раз на тиждень", - дорікнув він.

Нагадаємо, що зараз Юлія Тимошенко перебуває не в своїй камері, а в одній з палат медико-санітарної частини Лук'янівського СІЗО. Там вона має пройти призначений курс лікування.

Наприкінці жовтня стан здоров'я Тимошенко різко погіршився. Повідомлялося, що вона не може самостійно ходити. Лікарі висували припущення, що у екс-прем'єра може бути міжхребцева грижа, нестача вітамінів в крові і навіть онкологія.

Раніше її адвокат Сергій Власенко заявляв, що у камері Тимошенко сиро і холодно: "Умови дуже жахливі, там дуже холодно. З її слів, вона постійно перебуває у камері у верхньому одязі і в рукавичках, що ще більше впливає на стан її здоров'я, оскільки проблеми із спиною та інші проблеми ускладнюються у таких температурах".

Читайте також:

Сусідку Тимошенко по камері випустили з СІЗО

Тюремники показали, в яких "хоромах" тримають Тимошенко

Тимошенко знову не підпустила до себе тюремних лікарів

Тимошенко різко погіршало: йде з носа кров і віднімається рука

Наступна публікація