Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура знову викликає Портнова на допит

Допит стосується справи про злочини на Майдані.

Генпрокуратура викликає Андрія Портнова на допит та очну ставку (одночасний допит) 29 липня.

Повістка розміщена на сайті ГПУ.

Як зазначається, допит стосується кримінального провадження № 42013110000001029.

Зазначимо, воно відкрите 25 листопада 2013 року. Генпрокуратура розслідує злочинне перешкоджання Євромайдану у листопаді 2013 - лютому 2014 років, зловживання владою правоохоронцями, організацію умисних вбивств.

Нагадаємо, Андрій Портнов працював в Адміністрації колишнього президента Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року.

ВідеоПортнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Ректор Київського університету імені Шевченка скасував свій же наказ про працевлаштування на викладацьку посаду колишнього заступника глави адміністрації Януковича Андрія Портнова , а також перепросив за його призначення. Сьогодні документ мають ще офіційно зареєструвати.  

Портнов прокоментував протести проти свого призначення на викладацьку посаду

Залиште свій коментар

Вибір редакції