Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокурор готується ліквідувати департамент, який розслідує справи Майдану - Найєм

Проект наказу вже готовий.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко готується підписати наказ, який фактично ліквідує Департамент спеціальних розслідувань, що займається справами Майдану.

Про це у п'ятницю, 22 червня, заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

"Керівник департаменту Сергій Горбатюк вже попереджений через своїх співробітників про можливе звільнення з займаної посади у зв'язку з реорганізацією підрозділу. На останню нараду щодо реорганізації Департаменту Горбатюка навіть не запросили", - зазначив депутат.

ВідеоПрокурор Горбатюк розповів, скільки людей покарано за злочини проти Майдану

За словами Найєма, формально ліквідація Департаменту буде відбуватися шляхом розділення прокурорів і слідчих. Дотепер ті, хто розслідують справи Майдану, і ті, хто потім підтримує обвинувачення у цих справам у суді, були в одній структурі. Після реорганізації відділ процесуальних керівників Департаменту спецрозслідувань буде приєднано до загального Департаменту процесуальних керівників ГПУ, а слідчих переведуть до складу Головного слідчого управління.

У нас совсем плохие новости. Генеральный прокурор готовится подписать приказ фактически ликвидирующий Департамент...

Опубліковано Mustafa Nayyem П'ятниця, 22 червня 2018 р.

Журналістка Ольга Худецька також повідомила про ліквідацію Департаменту спецрозслідувань. За її словами, проект відповідного наказу вже готовий, а керівництво ГПУ прямим текстом заявляє співробітникам Департаменту, що "рішення прийнято, генпрокурор ось-ось підпише". Окрім того, зараз відбуваються закриті наради з цього приводу, і туди не запрошують керівництво Департаменту.

Є дуже нехороша інформація. Департамент спецрозслідувань, який займався справами майдану розформовують. джерела кажуть...

Опубліковано Olga Khudetska П'ятниця, 22 червня 2018 р.

Керівник Департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк у коментарі Громадському заявив. що чув від третіх осіб інформацію про ліквідацію підрозділу, але поки що такого наказу не надходило.

Горбатюк вважає, що Департамент хочуть ліквідувати через бажанням взяти під контроль його справи.

Генеральний прокурор Юрій Луценко у коментарі до допису Мустафи Найєма зазначив, що розділення слідства і процесуального керівництва має відбутися згідно змін до закону про прокуратуру.  За словами Луценка, це розділення породило Державне бюро розслідувань і ГПУ, як два незалежних органа.

"Тому всі підрозділи ГПУ розділяються. Без прив'язки до прізвищ керівників", - зазначив генпрокурор.

Комент Луценка про департамент горбатюка

Нагадаємо, українські правоохоронні органи розслідують понад три тисячі злочинів, які були скоєні під час Революції Гідності, що почалася чотири роки тому 21 листопада. Про підозру повідомили 380 особам, із них щодо 239 осіб обвинувальні акти направили до судів. 48 осіб визнані винними. Лише одна людина відбуває реальний термін за ґратами. І той - тітушка, не співробітник правоохоронних органів.

ВідеоУ розслідуваннях Майдану мало вироків, бо керівництво держави в цьому не зацікавлене – Горбатюк

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції