Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав указ про звільнення Шокіна

Новий генпрокурор має бути затверджений на наступному пленарному тижні.

Новий генеральний прокурор України має бути затверджений Верховною Радою на наступному пленарному тижні, завив президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам і додав, що підписав указ про звільнення Віктора Шокіна.

"Ми не маємо затягувати і країна повинна мати нового генерального прокурора. Він має бути чесним і принциповим", - сказав президент.

Порошенко сподівається, що новий генпрокурор зможе забезпечити глибинне реформування прокуратури і, за його словами, для цього вже

створено законодавче забезпечення для Державного Бюро розслідувань і для виділення спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Порошенко також повідомив, що ініціює зміни до законодавства, які дозволять створити Генеральну інспекцію та Службу внутрішньої безпеки по боротьбі з корупцією всередині Генпрокуратури.

"Ми маємо робити рішучі кроки, які дозволять новим людям прийти до складу місцевих прокуратур та на роботу в Генеральній прокуратурі", - наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, 29 березня Верховна Рада проголосувала за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна. Таке рішення підтримало 289 нардепів.

Окрім того, сам Шокін, коментуючи свою відставку, заявив, що піде на пенсію. Виконувачем обов'язків генпрокурора призначено першого заступника генерального прокурора Юрія Севрука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції