Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокурор невдовзі назве винних у жертвах в "Іловайському котлі" – Яценюк

Прем'єр переконаний, що значних жертв у боях можна було б уникнути.

Значних жертв сил АТО в "Іловайському котлі" під Донецьком можна було б уникнути. А тих, хто давав відповідні військові накази, що й призвели до людських втрат, невдовзі притягнуть до кримінальної відповідальності.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Тиждень, відповідаючи на запитання, чи вже відомі імена винних у значних втратах українських військових.

"Це жертви, яких могло не бути. Є конкретні персоналії, які давали військові накази. Є конкретні персоналії, які повинні нести відповідальність за наші втрати", - сказав глава уряду.

На запитання, чи вже зрозуміло, хто саме має відповісти за втрати в Іловайську, Яценюк зазначив, що "генеральний прокурор дасть відповідь на це питання якомога швидше".

ВідеоАрсеній Яценюк дав ексклюзивне інтерв’ю ТСН.Тижню

Нагадаємо, бої під Іловайськом стали найболючішою поразкою української армії за час АТО. У пастку потрапили сотні бійців. Як і чому виник "Іловайський котел" нині розслідують одночасно Генпрокуратура та спеціальна депутатська комісія.

ВідеоСтали відомі подробиці трагедії під Іловайськом

Тим часом командир батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза, якому вдалося вирватися з оточення в "Іловайському котлі", розповів в ексклюзивному коментарі ТСН.Тижню про вихід з "Іловайського котла", добровольчі батальйони та російську інтервенцію в Україну.

ВідеоКомандир батальйону «Дніпро-1» розповів правду про «Іловайський котел»

Зазначимо, що прем'єр Арсеній Яценюк також назвав три умови для настання реального перемир'я на Донбасі та розповів, коли потрібно запроваджувати в Україні воєнний стан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції