Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокурор уперше почав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства у Раді

Під підозрою один із нардепів, ім’я котрого не називається.

Офіс генерального прокурора звітує про старт першого кримінального провадження щодо кноподавства в сесійній залі Верховної Ради України. Повідомлення про це розміщене на офіційній вебсторінці правоохоронців.

"Генеральний прокурор вніс відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань щодо факту вчинення одним з народних депутатів України неодноразового голосування замість іншого народного депутата України на пленарному засіданні Верховної Ради України 21 лютого 2020 року", - розповіли у прокуратурі. Також там уточнили, що підставою стали повідомлення в засобах масової інформації.

Правоохоронці акцентували увагу на тому, що в такий спосіб було впроваджено в дію новелу Кримінального кодексу України щодо відповідальності народних депутатів України за неособисте голосування. "Досудове розслідування доручено слідчим Центрального апарату Державного бюро розслідувань", - наголосили в Офісі генерального прокурора.

Відео Кнопкодавство у Верховній Раді від 16 січня стало кримінальним злочином

Набрав чинності закон, яким кнопкодавів каратимуть великими штрафами - від 51 до 85 тисяч гривень. Журналісти тепер матимуть право заявляти про зафіксовані випадки неперсонального голосування, а вестиме такі справи Державне бюро розслідувань.  

Кнопкодавство у Верховній Раді від 16 січня стало кримінальним злочином

Як повідомлялося, на першому пленарному засіданні Верховної Ради у 2020 році, котре відбулося 14 січня, двоє членів партії "Опозиційний блок" кнопкодавили під час реєстрації депутатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції