Генпрокурор Юрій Луценко пішов у відпустку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його речниця також у відпустці.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко пішов у відпустку.

Про це 22 липня повідомила його речниця Лариса Сарган у фейсбуці.

Вона додала, що також пішла у відпустку.

Генпрокурор Юрій Луценко перебуває в офіційній відпустці. А от наші воріженьки зникнуть, як роса на сонці. І щоб двічі не писати: я теж у відпустці.

Опубліковано Ларисою Сарган Понеділок, 22 липня 2019 р.

Раніше президент Володимир Зеленський під час виступу в штабі партії "Слуга народу" після оголошення результатів екзитполів розповів, хто може стати новим очільником Генеральної прокуратури України.  "Точно не на "Лу" починається", – зазначив президент у відповідь на запитання журналістів. 

До цього Зеленський знайшов причину для звільнення Луценка і вніс подання до Ради. Згідно з проєктом постанови щодо звільнення генпрокурора, "Луценко Юрій Віталійович не відповідає встановленим Законом України "Про прокуратуру" вимогам до Генерального прокурора України, а тому не може перебувати на цій посаді, а його призначення на посаду відбулось із порушенням Конституції України та Закону України "Про прокуратуру". 

Відео Кадрові перестановки: президент вніс подання на звільнення Луценка та Клімкіна  

Як пояснив заступник глави адміністрації президента Руслан Рябошапка, підставою для відставки Луценка є відсутність у нього юридичної освіти та досвіду у сфері права. Крім того, Зеленський звільнив 15 голів облдержадміністрацій. Та призначив новим головою Служби зовнішньої розвідки нардепа від "Батьківщини" Владислава Бухарєва.  

Кадрові перестановки: президент вніс подання на звільнення Луценка та Клімкіна  

Залиште свій коментар

Вибір редакції